Kariéra

Spolu rastieme

Záleží nám na spokojnosti našich zamestnancov

Stabilná práca, férový zamestnávateľ

Dbáme o rozvoj a vzdelávanie našich ľudí

Viac ako 50 % nášho tímu tvoria ženy

Pracujte s nami

Voľné pracovné pozície

Nenašli ste pre seba vhodnú voľnú pozíciu, ale chcete u nás pracovať? Napíšte nám na hr@qdl.sk. V našom tíme sú šikovní ľudia vítaní. 

Dopravcovia, podnikajte s nami

Partnerstvo pre

dopravcov

Vždy hľadáme nové cesty a sme ústretoví, preto sa snažíme prispôsobiť požiadavkám našich partnerov. Každého klienta aj partnera vnímame individuálne a sme otvorení diskusii o podmienkach spolupráce.
Hľadáme dlhodobých partnerov:
Dopravcov s dodávkami (s vlastnými vodičmi)

Prečo s nami spolupracovať?

  • Zakládáme si na férovom jednaní.
  • Ceníme si dobrú prácu.
  • Pravidelne zaškoľujeme vašich vodičov.
  • Stojíme o spoľahlivých dopravcov, a to vo všetkých regiónoch.

Čo požadujeme?

  • Dodávkové vozidlá s úložným priestorom minimálne 12 m3.
  • Biela farba vozidla.
  • Preferujeme vozidlá s vekom ideálne do 3 rokov.
  • Poistenie nákladu.

Vyjadrenia tímu

“Vo firme QDL pracujem od jej vzniku. Som rada, že naša firma napreduje a pomaly rastie. Teší ma, že na mojej pozícií mám každý deň iný. Každý deň ma čakajú nové výzvy. Som rada za ľudí okolo mňa, za dobrý kolektív.”
Sandra T, vedúca Import, export a reklamácie
“Niekto by nás v práci nazval veľkou rodinou, iný tímom. V každom prípade nám ide o rozkvet firmy, a to nás stmeľuje. Moja práca ma baví, dobre vychádzam s kolegami, iniciatíva na pracovisku je podporovaná, celkovo som rád, že sa môžem podieľať na vzniku našej firmy.”
Tomáš H., systémový analytik
“Pracovať so skvelými ľuďmi a pre ľudí ma baví obzvlášť, keď sa jedná o výzvu ako je zrod novej firmy. Práca je rozmanitá, autonómna, udržujeme aj sociálne väzby a spoločne plníme dôležitú misiu, ktorou je tvorba hodnoty našej firmy.”
Lýdia K., obchodná zástupkyňa

Študenti, získajte prax s nami

Spolupráca so školami

Máte záujem o duálne vzdelávanie alebo chcete získať prax v oblasti dopravy už počas štúdia na strednej škole? V QDL podporujeme rozvoj šikovných študentov.
Kontaktujte nás na vrankova@qdl.sk a zistite viac.

Najčastejšie otázky

Ako sa môžem uchádzať o pracovnú pozíciu?

O pracovnú pozíciu v našej spoločnosti sa môžete uchádzať viacerými spôsobmi; prostredníctvom profesia.sk, sociálnych médií, na našej stránke; alebo priamo e-mailom na adresu vrankova@qdl.sk.

Ako prebieha výber nového zamestnanca?

Výber nového zamestnanca u nás prebieha v niekoľkých krokoch: skríning životopisov, telefonický skríning, prvé kolo pohovoru, testovací deň a v prípade potreby druhý pohovor (záleží od pracovnej pozície).

Je možné vyplácať stravné na bankový účet?

Nie, nie je. Vyplácanie stravného prebieha v spolupráci s naším partnerom na „stravenkovú kartu“, na ktorú plánujeme naviazať viacero spoluprác či hodnotných odmien v prípade pracovného výročia, narodenia potomka, svadby, narodenín a podobne.

Ako dlho trvá skúšobná doba?

Skúšobná doba je v našej firme, tak ako je všeobecne zvykom, určená už v pracovnej zmluve, a sú to 3 mesiace.

Je možná práca na home-office?

Odpoveď na túto otázku sa rôzni, podľa typu pozície. Zatiaľ, čo v našej firme máme pozície, ktoré nemôžu pracovať z domu, nakoľko je to nepraktické, máme aj pozície, pri ktorých sa vieme individuálne dohodnúť.

Ako vyzerá prvý deň v práci?

V tento deň za Vás preberie zodpovednosť Váš nový nadriadený, odovzdá Vám pracovné pomôcky (počítač, prípadne telefón, či auto, oblečenie atď.) Prejdete si všetkými nutnými školeniami a oboznámi Vás s Vašou náplňou práce. V ideálnom prípade Vám naplánujeme aj pár dní na iných pracoviskách, aby ste získali komplexný prehľad o fungovaní spoločnosti, a o tom, akú úlohu v nej hrá práve Vaše nové oddelenie a Vaša pozícia.

Čo ak mám záujem o spoluprácu ako kuriér?

Naša spoločnosť nezamestnáva kuriérov na priamo – využívame našich partnerských dopravcov. Preto je dôležité v tomto prípade nás kontaktovať, na vyššie uvedenej e-mailovej adrese. Ideálne aj s informáciami, či máte vlastnú dodávku, o ktorú oblasť máte záujem, či ste dopravca, či máte živnosť, prípadná predstava platu. Personálne oddelenie následne v prípade potreby od Vás vyžiada ďalšie informácie a prepošle Váš kontakt na vedúceho depa v danej oblasti a on Vás bude kontaktovať s našimi možnosťami.