fbpx

Sme QDL

Sme rastúca slovenská firma, ktorá spája špecialistov v balíkovej preprave
Quality Delivery Logistics
Viac ako 30-ročné skúsenosti z odvetvia logistiky, šikovný tím špecialistov v balíkovej preprave a dostatočný kapitál s vlastným imaním 350 000 € sú stabilnými a pevnými základými kameňmi, o ktoré sa s hrdosťou opierame. Uľahčujeme klientom doručenie zásielok v každom bode cesty balíka. Prinášame pridané hodnoty ako kvalita a flexibilita a vytvárame priestor pre rozvoj našich zamestnancov k odbornosti.
Nájdeme správnu cestu aj tam, kde to iní považujú za nemožné
Strategicky pracujeme na rozvoji svojich služieb.

Záleží nám na svete a prostredí, v ktorom pracujeme, preto sa svojimi aktivitami snažíme neustále rozvíjať aj našich zamestnancov, na ktorých sme právom hrdí.

Ku potrebám svojich klientov pristupujeme individuálne a sme flexibilní pri zabezpečovaní prepravy rôznorodého sortimentu, od malých balíkov až po nadrozmerné balíky a palety.
Svoj prístup k práci opierame o
trvalé hodnoty
1

FlexibilitaPrispôsobujeme svoje služby potrebám našich zákazníkov. Prinášame riešenia tam, kde si iní nevedia dať rady.
4

RozvojPodporujeme príležitosti rozvíjať sa. Podporujeme svojich zamestnancov aj partnerov. Spoločne dosahujeme naše ciele a rastieme.
2

OdbornosťKvalita kráča ruka v ruke s odbornosťou. Sme špecialisti v balíkovej preprave s dlhoročnými skúsenosťami a dbáme na rozvoj odbornosti našich ľudí.
5

HrdosťSme hrdí na svojich špecialistov, rozvíjame ich a odmeňujeme ich za úspechy. Lokálne dávame ľuďom prácu v každom kúte Slovenska.
3

ĽahkosťNič pre nás nie je ťažké, všetko zvládame s ľahkosťou. Neustále vám pomáhame doručiť vaše zásielky rýchlo, bezpečne a spoľahlivo.
Sme špecialisti, ktorí do balíkovej prepravy vnášajú ľahkosť vďaka svojim flexibilným riešeniam pre prepravu zásielok. Pre nás je možné aj to, čo sa iným zdá byť nemožné.
V logistike pôsobíme
už viac ako 30 rokov
Pod vznik QDL sa podpísali investori Pavol Donoval, majiteľ prevádzky STK v Banskej Bystrici a Roman Donoval, bývalý spolumajiteľ jednej z najväčších dopravných firiem na Slovensku STD Donivo a iných dopravných spoločností.
Firmu riadia spolu so svojimi synmi Oliverom Donovalom a
Davidom Donovalom.
Zakladateľ QDL
„Máme dlhoročné skúsenosti a dobré vzťahy so zamestnancami a svojimi klientmi v oblasti logistiky a rozhodli sme sa vytvoriť dobre fungujúcu a dôveryhodnú spoločnosť.”
Roman Donoval
Vedenie QDL
„Profesionálna služba, zodpovedný prístup a korektné vzťahy, to je naša stratégia, ktorú ponúkame terajším aj potencionálnym klientom a partnerom.”
David Donoval
Zoznámte sa s naším maskotom MajQym
MajQy je náš špecialista v balíkovej preprave. S ľahkosťou a vždy s úsmevom na tvári vám doručí balík kdekoľvek na Slovensku. A ak vás doma nezastihne v deň doručenia, prinesie vám balík hneď na ďalší pracovný deň.

Ľahko sa s ním komunikuje, pretože je vždy dobre informovaný a naladený. Dokáže prepraviť všetko a je dostatočne silný na to, aby zvládol uniesť aj ťažšie balíky.

Vaše balíky sú v jeho rukách v bezpečí. Môžete sa na neho obrátiť s akoukoľvek zásielkou. Vždy si plní svoje povinnosti zodpovedne, nikdy na nič nezabudne a je hrdý na svoju prácu.
Chcete sa stať súčasťou nášho tímu a rozvíjať
sa profesijne v oblasti balíkovej prepravy?
Kariéra v QDL