fbpx

Dispečer / Dispečerka
Quality Delivery Logistics s.r.o.

Hľadáme talentovaných a schopných ľudí! Ak máte dobré organizačné schopnosti a viete si udržať chladnú hlavu v každej situácii, máme pre vás skvelú príležitosť - staňte sa súčasťou nášho tímu ako dispečer/ka

Kontaktný e-mail: personalne@qdl.sk

  • Miesto práce - Košická, Žilina

  • Druh pracovného pomeru - plný úväzok

  • Termín nástupu - 1.2.2024

  • Mzdové podmienky (brutto) - 1 000 EUR/mesiac
    Uvedená mzda je orientačná, bude spresnená na základe skúseností a znalostí uchádzača

  • Zamestnanecké výhody a benefity Budú upresnené pri telefonickom pohovore

  • Predpokladaný termín ukončenia výberového procesu - 1.2.2024

Požiadavky na zamestnanca
Pozícií vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské bez maturity

  • stredoškolské s maturitou

  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Vzdelanie v odbore - doprava, logistika

  • Jazykové znalosti - Slovenský jazyk, expert (C2)

  • Ostatné znalosti - Microsoft Outlook (mierne pokročilý)

  • Vodičský preukaz B

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Písomná elektronická aj tlačová administratívna činnosť týkajúci sa prepravy.

  • Organizácia procesu vykládok a nakládok, zabezpečenie jej plynulosti a efektivity.

  • Obojsmerná komunikácia medzi depom, zákazníkom a vodičom.

  • Spracovanie administratívnych činnosti týkajúca sa vodičov.

Pošlite nám životopis